آخرین اطلاعات از سهامداران جدید بانک خاورمیانه

تعداد بازدید: 2326 تاریخ: 1391/4/25
آخرین اطلاعات از سهامداران جدید بانک خاورمیانه

معاون تأمین سرمایه سپهر گفت : دو هزار و 445 سهامدار حقیقی و حقوقی، یک میلیارد و 934 میلیون و 509 هزار سهم بانک خاورمیانه را در چهار  روز پذیره نویسی کردند.

به گزارش روابط عمومی تأمین سرمایه سپهر ، مجید نوروزی  با اعلام این خبر افزود : موسسان  در گام اول  2هزارو 65 میلیارد و 491 میلیون ریال از سرمایه بانک در شرف تاسیس خاورمیانه را تأمین کرده بودند و براي تامين سرمايه خود تا 4هزار ميليارد ريال، مبلغ هزارو 934 میلیارد و 509 میلیون ريال ، معادل يك ميلياردو934 میلیون و 509 هزار  سهام را با تعهد پذیره نویسی تأمین سرمایه سپهر ، در بازار سوم فرابورس پذيره نويسي كرد ندكه با وجود مهلت زمان 10 روزه در روز چهارم اين پذيره نويسي پايان يافت .

وی با اعلام اینکه پذیره نویسی از طريق شبكه كارگزاري فرابورس انجام شد ،خاطر نشان كرد: با اعلام نتیجه پذیره نویسی از طرف شرکت به عنوان متعهد پذیره نویسی كارمزد ها و هزينه هاي پذيره نويسي سهام توسط ناشر و بر اساس ضوابط سازمان بورس پرداخت شده است بنا براين خريداران تنها مبلغ 1000 ريال را به ازاء هر سهم در پذيره نويسي پرداخت كردند .

معاون تامین سرمایه سپهر در خصوص زمان شروع معاملات سهام بانک خاورمیانه در فرابورس توضیح داد: با توجه به اینکه پذیره نویسی این بانک به پایان رسیده است پس از ثبت این شرکت و آغاز فعالیت شرکت معاملات سهام این شرکت در بازار پایه فرابورس انجام خواهد شد.

نوروزی گفت : عرضه محدود سهام بانک خاورمیانه مقتضی شرایط بازار بود  به طوریکه در اولین روز یک میلیاردو 688 میلیون و 359 هزارو 23 سهم ، روز دوم 11 میلیون و 509 هزار سهم  ، روز سوم چهار میلیون و 601 هزار و 836 سهم و در نهایت روز آخر 230 میلیون و 39 هزارو 141 سهم پذیره نویسی شد.

به گفته وی تأمین سرمایه سپهر  به عنوان مشاور عرضه مراحل مربوط به ثبت سرمايه اين بانك را نزد سازمان بورس و اوراق بهادار انجام داد .

مجید نوروزی تأکید کرد : بانك خاورمیانه  قرار است در چارچوب قوانین و مقررات پولی ، مالی و بانکی کشور و با مدیریت مدیران با سابقه سیستم پولی فعالیت خود را آغاز کند.

 

http://www.farsnews.com

 http://www.sena.ir

 

 


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد